Peugeot Partner
1.5 BlueHDi 130 PK EAT8 S&S L2 | Dig. Cockpit | Cruise | PDC | Camera | NAV + App. Connect | ECC | DAB | 3308
-
- Aanschafwaarde
- € 22.995,00 excl. BTW
-
- BTW Bedrag
- € 4.829,00
-
- Bouwjaar
- 12/2024
-
- Brandstof
- Diesel
-
- Bijtelling
- %
-
- Kilometerstand
- 15 KM
-
- Carrosserie
- Bedrijfswagen
Peugeot Partner 1.5 BlueHDi 130 PK EAT8 S&S L2 | Dig. Cockpit | Cruise | PDC | Camera | NAV + App. Connect | ECC | DAB | 3308
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mrt. 2024 - 2025
Technische informatie
Koppel: 300 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 475 x 185 x 188 cm
Wielbasis: 298 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Garantie
Garantielabel: BOVAG Garantie (12 maanden)
Peugeot is een merk met een roemruchte geschiedenis. Al 130 jaar symbool van goed design en solide prestaties. Motion & Emotion, zeggen ze. De krachtige dieselmotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Parkeerschade door openslaande deuren is er niet bij. De schuifdeur wordt dicht langs de zijkant geleid en uitstappen gaat supergemakkelijk.
'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. In deze Partner vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het audiosysteem met DAB-ontvangst te bedienen, maar er is ook spraakbediening. De auto is voorzien van een draadloze telefoonlader, dus geen snoeren nodig om de smartphone op te laden! U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Deze Peugeot is voorzien van WIFI-hotspot, cruise control, keyless entry, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. In deze Peugeot vinden we verder een hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Bedrijfsinformatie
Bent u enthousiast geworden over deze auto? Wij nodigen u van harte uit om bij ons in Hellendoorn om een proefrit te maken. De auto’s van Autobedrijf Harrie Dijk worden tegen de scherpst mogelijk prijs aangeboden. Wij zijn volledig transparant over hetgeen waarvoor u betaald. Ons zekerheidspakket zorgt ervoor dat de auto naar wens wordt afgeleverd. Bij ons heeft u de keuze of u de auto wil laten afleveren met een beurt volgens fabrieksschema en of u gebruik wil maken van 1 jaar BOVAG-garantie. Bij garantie heeft u recht op onze “Dichtbij Garantie Service”. Woont u niet in de gemeente Hellendoorn of omstreken, dan kunt u de auto bij u in de buurt laten repareren. De kosten zijn dan uiteraard voor ons rekening. Wij kunnen u ook helpen bij het volgende:
- Inruilauto (online) laten taxeren
- Financieringsaanvraag
- Private lease aanvraag
- Financial lease aanvraag (zakelijk)
- Operational lease aanvraag (zakelijk)
Wil je wat meer weten over ons bedrijf? Autobedrijf Harrie Dijk is sinds 1992 een full-service autobedrijf met inmiddels een voorraad van ruim 100 auto’s. Het gaat hier vaak om zeer jong gebruikte occasions. Deze auto’s hebben een volledig bekend historie, komen meestal van de eerste eigenaar en zijn dealeronderhouden. Wij zijn een enthousiast familiebedrijf met de service van een dorpsgarage met als doel een jaarlijkse verkoop van 1.000 auto’s. Benieuwd naar hoe onze klanten een aankoop bij ons ervaren? Bekijk dan eens onze onafhankelijke reviews op de website. Hier zijn wij vanzelfsprekend enorm trots op. Liever eerst contact via Whatsapp? Neem dan contact op via: +31 657929380 of gebruik de volgende link: https://wa.me/31657929380
Disclaimer: deze advertentie m.b.t. opties en specificaties van deze auto hebben wij met zorg samengesteld. Voor eventuele fouten willen wij ons excuseren. Hier kunnen echter geen rechten aan worden ontleend.
Opties
- Anti blokkeer systeem
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Radio
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Keyless entry
- Elektrische ramen voor
- Airco
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti doorSlip Regeling
- Bluetooth
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensor achter
- Tussenschot volledig
- Houten vloer in laadruimte
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Start/stop systeem
- Spraakbediening
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Airco (automatisch)
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Autonomous Emergency Braking
- passagiersstoel
- Connected services
- Rijstrooksensor met correctie
- Draadloze telefoonlader
- Stuur multifunctioneel
- Climate-pakket
- DAB
- WiFi
- Pack Radio DAB
- Apple carplay/Android auto
- buitenspiegels in andere kleur
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
Anderen bekeken ook

Kia Niro
1.6 GDi Hybrid DynamicLine | Apple Carplay/Android Auto | Navigatiesysteem full map

Hyundai IONIQ 5
Connect+ 84 kWh

Volkswagen Caddy Maxi
TSI 102pk L2H1 42.000km! LANG AIRCO 2018

Ford Kuga
2.5 PHEV ST-Line X 243pk | Driver Assistance Pack | Winterpack | Wegklapbare Trekhaak | 19 inch Licht metalen velgen