Renault Trafic
2.0 dCi 145 PK L2H1 DC | 6-Zitter | LED | Cruise control | Camera | Trekhaak | Sidebars | Dubbel cabine | NAP Logisch | Nieuwe APK
-
- Aanschafwaarde
- € 23.700,00 excl. BTW
-
- BTW Bedrag
- € 4.977,00
-
- Bouwjaar
- 12/2021
-
- Brandstof
- Diesel
-
- Bijtelling
- 22%
-
- Kilometerstand
- 67525 KM
-
- Carrosserie
- Bedrijfswagen
Renault Trafic 2.0 dCi 145 PK L2H1 DC | 6-Zitter | LED | Cruise control | Camera | Trekhaak | Sidebars | Dubbel cabine | NAP Logisch | Nieuwe APK
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2019 - dec. 2021
Cabine: dubbel
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 540 x 196 x 197 cm
Wielbasis: 350 cm
Gewichten
GVW: 2.290 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Productveiligheid
Fabrikant: AV Automotive Anthonie Fokkerstraat 67 3772MP BARNEVELD, NL 0630354999 http://www.avautomotive.nl info@avautomotive.nl
Omdat rijden een plezier mag zijn, staat deze Renault Trafic enthousiast te glimmen in de showroom. Technisch in topconditie, strak in de lak... echt een droomauto! De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een automatische transmissie. Aan alles is gedacht als het gaat om de combinatie gemak en veiligheid. Bijvoorbeeld het in- en uitstappen via de schuifdeur met z'n ruime opening. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en verstelbare lendensteunen.
Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij dab-ontvangst. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. U bent in deze Renault ook voorzien van buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De Renault Trafic is ook voorzien van ADAS. Deze Advanced Driver Assistence Systems fungeren als extra ogen en oren: ze houden voor u de weg in de gaten en grijpen in wanneer dat nodig is. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Bedrijfsinformatie
INRUIL? Geen probleem!
Wil je je huidige auto inruilen? Stuur eenvoudig foto’s en details naar ons via:
- WhatsApp: 06-30354999
- Website: gebruik onze handige inruiltool
- E-mail: info@avautomotive.nl
Financiering op maat
Wij bieden flexibele financieringsmogelijkheden! Bereken eenvoudig je financiering en vraag vrijblijvend een offerte aan via onze website of WhatsApp.
Heb je vragen of wil je meer weten?
Wij zijn er voor je! Stuur ons een bericht of bel:
- 06-30354999
- info@avautomotive.nl
Bezoek ons op afspraak!
Onze deuren staan voor je open, ook ‘s avonds en in het weekend. Maak gewoon een afspraak en kom langs!
Wat maakt AV Automotive uniek?
✔ RDW Erkend en aangesloten bij de Nationale Auto Pas.
✔ Persoonlijke service en een flexibele benadering.
✔ Grote selectie van topkwaliteit bedrijfswagens tegen scherpe prijzen.
✔ Met een 4.9/5 op Google worden we hoog gewaardeerd door onze klanten.
Opties
- Anti blokkeer systeem
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruise Control
- Radio
- Achteruitrijcamera
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Airbag bestuurder
- Sidebars
- Elektrische ramen voor
- Led dagrijverlichting
- Airco
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Armsteun voor
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensor achter
- Tussenschot volledig
- Start/stop systeem
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Brake Assist System
- Lichtmetalen velgen 17"
- Dimlichten automatisch en regensensor
- LED koplampen
- Niveauregeling automatisch
- Parkeer pakket
- Zijschuifdeur links
- Stuur multifunctioneel
- DAB
- mistlampen voor adaptief
- Lendesteun(en) verstelbaar
Anderen bekeken ook

Fiat 600E
RED 54 kWh | Clima | Cruise | LED | PDC | Apple Carplay |

Kia Niro
1.6 GDi PHEV DynamicPlusLine | Cruise | Clima | Carplay | Camera | Stoel-stuurverwarming | keyless | Trekhaak |

Mercedes-Benz Sprinter
317 CDI L3H2 3500 kg Trekhaak, Geveerde stoel, MBUX navigatie met camera

Renault 5
comfort range techno 52 kWh Camera | Adapt. Cruise | Navi | Parkeersens, v+a | Stoel-/stuurverw.