Suzuki Swace
1.8 Hybrid Style, all-in prijs, zeer mooie staat Toyota techniek
-
- Aanschafwaarde
- € 20.950,00
-
- Bouwjaar
- 12/2020
-
- Brandstof
- Elektrisch/benzine
-
- Bijtelling
- %
-
- Kilometerstand
- 82823 KM
-
- Carrosserie
- Stationwagen
Suzuki Swace 1.8 Hybrid Style, all-in prijs, zeer mooie staat Toyota techniek
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.375 kg
Max. trekgewicht: 750 kg (ongeremd 450 kg)
Bekleding: Stof
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
APK: Nieuwe APK bij aflevering
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
De Suzuki Swace is sinds einde 2020 het tweelingbroertje van de Toyota Corolla. De hybride aandrijflijn staat alom bekend als Japanse toptechniek in betrouwbaarheid en zuinigheid. Een gunstige auto dus in deze tijden.
Deze auto heeft na de demoperiode bij de dealer 1 eigenaar gehad, volledige historie is aantoonbaar aanwezig. De auto is door ons geïmporteerd via de Luxemburgse Suzuki-dealer waar deze is ingeruild.
De uitvoering is zeer compleet met LED-verlichting, navigatie, DAB, adaptieve cruise etc. etc. De binnenruimte is riant met ruimte voor 5 en de bagage. De witte kleur wordt mooi gecompleteerd met de lichtmetalen velgen (all-season banden) en het getinte glas.
Kortom: super mooi, top techniek, lage kilometers en scherp geprijsd.
De geadverteerde prijs is inclusief afleveringskosten, APK, afleverbeurt en tenaamstellingskosten. Informeer bij ons voor de extra garantie-opties via Autotrust (tegen meerprijs). Desgewenst kunnen wij het aankoopbedrag van uw auto geheel of gedeeltelijk financieren via een financieringsmaatschappij. Neem contact met ons op voor een berekening van uw maandlasten, of gebruik de calculator op onze website www.autoservice-stramproy.nl
De auto is geheel vrijblijvend te bezichtigen op ons bedrijf. Vanwege de verbouwing van ons bedrijf zijn de foto's op een andere locatie gemaakt.
Wij zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 8:30u tot 17:30u, en op zaterdag van 9:00u tot 14:00u. Daarbuiten op afspraak.
Bezoek ons ook op onze website: www.autoservice-stramproy.nl
Wij hebben ons uiterste best gedaan de correcte gegevens op te nemen in onze advertenties. Overtuig uzelf echter van de juiste informatie bij de bezichtiging van en/of proefrit met de auto. U kunt geen rechten ontlenen aan de opgave in de advertentie.
Bedrijfsinformatie
Wij verzoeken u vriendelijk voor de bezichtiging en/of proefrit van een auto van tevoren contact met ons op te nemen.
Vanwege de sterk wisselende voorraad en onze verbouwing staan namelijk niet alle auto's direct beschikbaar, maar deels ook op een tweede locatie. Als u van tevoren contact met ons opneemt, dan zorgen wij dat uw gewenste auto('s) in overleg voor u klaar staan.
Opties
- Dakrails
- Lederen stuurwiel
- Mistlampen voor
- Radio
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achteruitrijcamera
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Airbag bestuurder
- Keyless entry
- Led dagrijverlichting
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Dakspoiler
- Lederen versnellingspook
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Dimlichten automatisch
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen voor en achter
- Extra getint glas
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Armsteun achter
- Grootlicht-assistent
- LED koplampen
- Electronic climate controle
- Cruise control adaptief
- Accident Avoidance System
- LED achterlichten
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- bots waarschuwing systeem
- keyless start
- verwarmde voorstoelen
- metaalkleur parelmoer
- Hill hold-functie
- Electronic Stability Program (ESP)
- All-season banden
- Parkeer-assistent
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anderen bekeken ook
Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2 BULLI DC-5P, AUT. LED, LEDER, TREKHAAK, STOELVERWARMING, ADAPT. CRUISE, DIGITAL COCKPIT, CAMERA, AIRCO, PARKEERSENSOR
Mitsubishi Outlander
2.4 PHEV Instyle - 2500 euro voorraad korting!
Renault Mégane
Estate 1.3 TCe 140 Techno | Camera | PDC | Keyless | Lane assist
Audi Q2
35 TFSI S Edition 150pk | Parkeercamera | Apple Carplay/Android Auto | SONOS Premium Sound System | Matrix LED koplampen | Navigatiesysteem | S Line interieur | Cruise control adaptief | Voorstoelen verwarmd | Verlengde garantie
